Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achitia de folie mulcire si tepuse prindere folie
- Număr anunț
- DA22555304
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01020 (CUI 4349187)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 19521100-5 · Folii din polistiren (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.538 RON
- Valoare atribuită
- 2.538 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 11:47
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.538 RON
din 2.538 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro