Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de promovare evenimente ( on-line luna decembrie 2018)
- Număr anunț
- DA21886412
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- AD'ERA MULTIMEDIA (CUI RO29984761)
- Cod CPV
- 79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.800 RON
- Valoare atribuită
- 9.800 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 11:34
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.800 RON
din 9.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro