Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a automobilelor

Număr anunț
DA21885868
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA GIURGIU (CUI 5026672)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,39 RON
Valoare atribuită
630,39 RON
Data publicării
28.11.2018 11:21
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,39 RON

din 630,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.