Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agrafe metalice birou 33mm

Număr anunț
DA22554088
Autoritate contractantă
Comuna Bosanci (Primaria) (CUI 4244156)
Furnizor / câștigător
MARSHALL BIROTIX SRL (CUI RO23292036)
Cod CPV
30197220-4 · Agrafe de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30 RON
Valoare atribuită
30 RON
Data publicării
07.03.2019 10:55
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30 RON

din 30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.