Ofertă acceptată Cumpărare directă

elemente decor pentru piesa de teatru „MASA PUTERILOR NOASTRE”

Număr anunț
DA21883552
Autoritate contractantă
Teatrul de Comedie Bucuresti (CUI 4221152)
Furnizor / câștigător
KUNST PRODUCTION SRL (CUI RO26527498)
Cod CPV
44112220-6 · Podele false (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.388,32 RON
Valoare atribuită
40.388,32 RON
Data publicării
28.11.2018 10:25
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 16:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.388,32 RON

din 40.388,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.