Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIEPT DE CURCAN

Număr anunț
DA21473789
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Alexandru Ioan Cuza Roman (CUI 12803259)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI RO5785567)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
544,94 RON
Valoare atribuită
544,94 RON
Data publicării
15.10.2018 14:52
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

544,94 RON

din 544,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.