Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OASE GAT
- Număr anunț
- DA21473686
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Alexandru Ioan Cuza Roman (CUI 12803259)
- Furnizor / câștigător
- ROCNA SRL (CUI RO5785567)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132,12 RON
- Valoare atribuită
- 132,12 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 14:49
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132,12 RON
din 132,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro