Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale prelevare sange

Număr anunț
DA21880123
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.972 RON
Valoare atribuită
2.972 RON
Data publicării
27.11.2018 16:01
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.972 RON

din 2.972 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.