Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie xerox absolut a4

Număr anunț
DA22551969
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 OITUZ (CUI 29157187)
Furnizor / câștigător
SMART OFFICE SRL (CUI RO22397816)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
572 RON
Valoare atribuită
572 RON
Data publicării
07.03.2019 09:30
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

572 RON

din 572 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.