Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile papetarie si birotica

Număr anunț
DA22551881
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE TITULESCU (CUI 4301081)
Furnizor / câștigător
ARAFURA SRL (CUI RO13791411)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,62 RON
Valoare atribuită
374,62 RON
Data publicării
07.03.2019 09:26
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,62 RON

din 374,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.