Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUTIE DE POSTA POINT EX 5842 E

Număr anunț
DA21878424
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 2 BOLDESTI-SCAIENI (CUI 28973284)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44422000-4 · Cutii de scrisori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157,14 RON
Valoare atribuită
157,14 RON
Data publicării
27.11.2018 15:03
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157,14 RON

din 157,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.