Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPE PUI DEZOSATE FARA PIELE TRANS.

Număr anunț
DA21471291
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.36 GALATI (CUI 29075869)
Furnizor / câștigător
GREENLEG DISTRIBUTION SRL (CUI 34993278)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,61 RON
Valoare atribuită
599,61 RON
Data publicării
15.10.2018 13:29
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 07:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,61 RON

din 599,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.