Ofertă acceptată Cumpărare directă

Papetarie pt. Simulare Evaluare Nationala

Număr anunț
DA22550564
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca (CUI 4779044)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
334,95 RON
Valoare atribuită
334,95 RON
Data publicării
07.03.2019 07:37
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

334,95 RON

din 334,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.