Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bosch - GBH 2-28 - Rotopercutor SDS-Plus, 880 W, 3.2 J, sistem antivibratii, protectie suprasarcina,
- Număr anunț
- DA21876041
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0999 BUCURESTI (CUI 4267290)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 747,05 RON
- Valoare atribuită
- 747,05 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 13:58
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
747,05 RON
din 747,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro