Ofertă refuzată Cumpărare directă

Folie laminat A3

Număr anunț
DA22548773
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,68 RON
Valoare finală
122,40 RON
Data publicării
06.03.2019 14:51
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.