Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LIPICI SALID 40 GR, TUB MARE-20X4.35=87. CREIOANE HB CU RADIERA FABER CASTELL-20 BUC X 0.68=13.60.
- Număr anunț
- DA22545503
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI RO4192790)
- Furnizor / câștigător
- TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI RO24332317)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,60 RON
- Valoare atribuită
- 100,60 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 12:24
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100,60 RON
din 100,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro