Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti biblioteca 1971519
- Număr anunț
- DA21883449
- Autoritate contractantă
- LICEUL DIMITRIE CANTEMIR (CUI 3372378)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 413,61 RON
- Valoare atribuită
- 413,61 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 10:23
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
413,61 RON
din 413,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro