Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet carti Polirom 3

Număr anunț
DA21877858
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA SALAJ (CUI 4494756)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI RO12280354)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.704,33 RON
Valoare finală
3.704,33 RON
Data publicării
27.11.2018 14:48
Data finalizării
28.11.2018 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.