Ofertă acceptată
Cumpărare directă
glisanta aluminiu 3880/2020 alb
- Număr anunț
- DA21875430
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.2 Piatra Neamt (CUI 17466804)
- Furnizor / câștigător
- DECOR LUX SRL (CUI RO13681036)
- Cod CPV
- 44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.663,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.663,87 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 13:41
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.663,87 RON
din 1.663,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro