Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIRIGENTIE DE SANTIER PENTRU SISTEM DE ALIMENTARE CU APA SI RETEA DE CANALIZARE

Număr anunț
DA21472524
Autoritate contractantă
COMUNA OPRISOR (PRIMARIA OPRISOR) (CUI 4639830)
Furnizor / câștigător
ROMAN C. ION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34420459)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.004,90 RON
Valoare atribuită
39.004,90 RON
Data publicării
15.10.2018 14:08
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.004,90 RON

din 39.004,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.