Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lampi si aparate de iluminat - div
- Număr anunț
- DA21469622
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
- Furnizor / câștigător
- LAUST IMPEX SRL (CUI RO6466329)
- Cod CPV
- 31520000-7 · Lampi si aparate de iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136,98 RON
- Valoare atribuită
- 136,98 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 12:37
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
136,98 RON
din 136,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro