Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Promovare Cupa Mondiala de sanie pe piste naturale
- Număr anunț
- DA22383317
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE BOB SI SANIE (CUI 10488406)
- Furnizor / câștigător
- Negotei I. Stefan Marian (CUI 27958332)
- Cod CPV
- 92111250-9 · Productie de filme de informare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 15:24
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 21:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro