Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Senzor flux proximal Newport HT70P,filtre
- Număr anunț
- DA22550744
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 42522000-1 · Alte ventilatoare decat cele de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.402,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.402,50 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 08:06
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.402,50 RON
din 3.402,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro