Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet carti Polirom 1 si 2
- Număr anunț
- DA21872213
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA GHEORGHE SINCAI BIHOR (CUI 4687188)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA POLIROM SA (CUI RO12280354)
- Cod CPV
- 22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.877,01 RON
- Valoare finală
- 4.877,01 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 12:05
- Data finalizării
- 28.11.2018 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.