Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lanyarduri

Număr anunț
DA22549964
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE TIR CU ARCUL (CUI 4204135)
Furnizor / câștigător
PROMO BOUTIQUE SRL (CUI 33716376)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
994,50 RON
Valoare atribuită
994,50 RON
Data publicării
06.03.2019 16:06
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 20:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

994,50 RON

din 994,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.