Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMPOT PIERSICI OLYMPIA 700GR

Număr anunț
DA21469313
Autoritate contractantă
GRĂDINIȚĂ CU PROGRAM PRELUNGIT ACADEMIA PITICILOR (CUI 29414450)
Furnizor / câștigător
DIMA COMPANY SRL (CUI RO2520212)
Cod CPV
15332400-8 · Conserve de fructe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,60 RON
Valoare atribuită
225,60 RON
Data publicării
15.10.2018 12:27
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 07:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,60 RON

din 225,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.