Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Upgradare
- Număr anunț
- DA22549565
- Autoritate contractantă
- COMUNA BECLEAN (PRIMARIA COMUNEI BECLEAN JUD. BRASOV) (CUI 4443426)
- Furnizor / câștigător
- CONTACT ELECTRIC COM SRL (CUI RO18300426)
- Cod CPV
- 72212422-3 · Suite de servicii de dezvoltare de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 970,59 RON
- Valoare atribuită
- 970,59 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 15:33
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
970,59 RON
din 970,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro