Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pentax - 4ST140-34/A - Pompa submersibila de mare adancime, 4000 W, 208 m, 140 l/min, 4 inch, trifaz
- Număr anunț
- DA22548178
- Autoritate contractantă
- COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.815,11 RON
- Valoare atribuită
- 7.815,11 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 14:25
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.815,11 RON
din 7.815,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro