Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Foi parcurs transport persoane A4, 100 file, hartie 80gr
- Număr anunț
- DA21876373
- Autoritate contractantă
- TEATRUL LUCEAFARUL IASI (CUI 4981310)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100 RON
- Valoare atribuită
- 100 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 14:07
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100 RON
din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro