Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lipocomb 20mg/10mg 3bl.*10 cps (COMBINATII (ROSUVASTATINUM+EZETIMIBUM))-185018766
- Număr anunț
- DA21860505
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 213,64 RON
- Valoare atribuită
- 213,64 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 14:27
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
213,64 RON
din 213,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro