Ofertă acceptată Cumpărare directă

lapte pasteurizat 1.8% grasime

Număr anunț
DA21477818
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI RO23782674)
Furnizor / câștigător
ZARAND LACTATE S.A. (CUI RO7850734)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.371,96 RON
Valoare atribuită
1.371,96 RON
Data publicării
16.10.2018 09:31
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.371,96 RON

din 1.371,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.