Ofertă refuzată Cumpărare directă

Priza dubla aplicata RJ45 - 16 - ref.4978

Număr anunț
DA21834492
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
SAG SERVICES PROVIDER SRL (CUI 12017510)
Cod CPV
31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,70 RON
Valoare finală
14,70 RON
Data publicării
22.11.2018 16:53
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.