Ofertă acceptată
Cumpărare directă
parchet 12,33 mm, plinta 32,5 ml (2,5ml x 13 buc)
- Număr anunț
- DA22550898
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2 · Parchet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 815,73 RON
- Valoare atribuită
- 815,73 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 08:21
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
815,73 RON
din 815,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro