Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse pentru protocol - apa
- Număr anunț
- DA22383866
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL PENTRU JOCURI DE NOROC (CUI 31717537)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145,80 RON
- Valoare atribuită
- 145,80 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 16:11
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
145,80 RON
din 145,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro