Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 17,4% sub estimat

dosare plastic

Număr anunț
DA21872383
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4541688)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46 RON
Valoare atribuită
38 RON 17,4% sub estimat
Data publicării
27.11.2018 12:10
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38 RON

din 46 RON estimat 17,4%

Adjudecat la 82,6% din estimat · economie 8 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.