Ofertă acceptată Cumpărare directă

Smantana 850 g 20 %,Unt 200 g 65%,Lapte consum 3.5 % punga 1 L,Iaurt cu capsuni 125 g

Număr anunț
DA21468948
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15512000-0 · Smantana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
544,75 RON
Valoare atribuită
544,75 RON
Data publicării
15.10.2018 12:15
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

544,75 RON

din 544,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.