Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera Web A4Tech Pk-752F si Camera Web A4Tech PK-950H-S
- Număr anunț
- DA22557524
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA ALUNIS (CUI 29039955)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT IT S.R.L. (CUI RO22129422)
- Cod CPV
- 30237240-3 · Camera web (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143,70 RON
- Valoare atribuită
- 143,70 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 13:31
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
143,70 RON
din 143,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro