Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGI ALIMENTARE 2KG 100/SET LDPE GROASE 300*200

Număr anunț
DA22556274
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SIBIU (CUI 4582955)
Furnizor / câștigător
COMTIB SRL (CUI RO12613866)
Cod CPV
39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35,46 RON
Valoare atribuită
35,46 RON
Data publicării
07.03.2019 12:33
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35,46 RON

din 35,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.