Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALCOOL ETILIC 96% PENTRU ANALIZA / ETANOL 96% (uz nealimentar) LIVRARE 24H - DENATURAT

Număr anunț
DA22553172
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 3126543)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
24322510-5 · Alcool etilic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290 RON
Valoare atribuită
290 RON
Data publicării
07.03.2019 10:15
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290 RON

din 290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.