Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de internet

Număr anunț
DA22549994
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Sport Satu Mare (CUI 27441599)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.226,91 RON
Valoare atribuită
9.226,91 RON
Data publicării
06.03.2019 16:09
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.226,91 RON

din 9.226,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.