Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
DA21864480
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 283 (CUI 10839515)
Furnizor / câștigător
ALEXA TOPAZ SRL (CUI 30514089)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.115,46 RON
Valoare atribuită
5.115,46 RON
Data publicării
26.11.2018 20:31
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.115,46 RON

din 5.115,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.