Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalatie sanitara
- Număr anunț
- DA21863549
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AMZA PELEA BAILESTI (CUI 17187273)
- Furnizor / câștigător
- INSTALATII 2005 SRL (CUI 17791988)
- Cod CPV
- 45332400-7 · Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.752,93 RON
- Valoare atribuită
- 7.752,93 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 16:02
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.752,93 RON
din 7.752,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro