Ofertă refuzată Cumpărare directă

Produse de curatenie (Rev.2), Articole sanitare (Rev.2),Feronerie (Rev.2), Accesorii electrice (Rev

Număr anunț
DA21808859
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
473,34 RON
Valoare finală
473,34 RON
Data publicării
21.11.2018 09:55
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.