Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET VERIFICARE SI AUTORIZARE CAZAN APA CALDA CU P>400 KW

Număr anunț
DA22557078
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
PLUSSERVICE SRL (CUI RO15818661)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.780 RON
Valoare atribuită
1.780 RON
Data publicării
07.03.2019 13:11
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.780 RON

din 1.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.