Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie directa panou pluta 90 x 120 cm (rama lemn)

Număr anunț
DA22555861
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Constantin Noica" Sibiu (CUI 4307025)
Furnizor / câștigător
GESIB IMPEX SRL (CUI RO4238227)
Cod CPV
03430000-3 · Pluta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,50 RON
Valoare atribuită
67,50 RON
Data publicării
07.03.2019 12:12
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,50 RON

din 67,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.