Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET STERGATOARE

Număr anunț
DA22555146
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.255,88 RON
Valoare atribuită
1.255,88 RON
Data publicării
07.03.2019 11:39
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.255,88 RON

din 1.255,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.