Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURTUN DE INCENDIU 3'+'FURTUN ABSROBTIE 3''

Număr anunț
DA22555072
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI RO14962412)
Cod CPV
43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
743,74 RON
Valoare atribuită
743,74 RON
Data publicării
07.03.2019 11:36
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,74 RON

din 743,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.