Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GRANULE SUPERABSORBANTE PENTRU SOLIDIFICAREA FLUIDELOR - PLIC 10g
- Număr anunț
- DA21881405
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
- Cod CPV
- 24911000-3 · Gelatine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 07:03
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.700 RON
din 2.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro