Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNITURI DE BIROU

Număr anunț
DA22551436
Autoritate contractantă
SERVICIUL LOCAL "ECO VALEA MUNTELUI COMANESTI (CUI 40101462)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.998,82 RON
Valoare atribuită
1.998,82 RON
Data publicării
07.03.2019 09:05
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.998,82 RON

din 1.998,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.