Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU ULEI MOTOR;FILTRU MOTORINA;FILTRU 3/4 - PENTRU MASINA DE MARCAJ RUTIER

Număr anunț
DA22551078
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
Furnizor / câștigător
VECTORIAL UNO SRL (CUI RO30323224)
Cod CPV
42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
749 RON
Valoare atribuită
749 RON
Data publicării
07.03.2019 08:37
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

749 RON

din 749 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.